У ці святкові та передноворічні дні, втомившись від контрольних та підсумкових робіт, коли природа зачаровує зимовими пейзажами, так хочеться відпочити і розрадити себе чимось особливим.

Таким відпочинком для ліцеїстів 11 та 13 груп стали уроки літератури рідного краю, коли дівчата та хлопці спробували й власні творчі сили, складаючи сенкани на зимово-новорічну тематику і створюючи до них колажі.

Виявляється, картини можна створювати не лише фарбами, але й клеєм і ножицями і… різними непотрібними вже фрагментами старих речей. Колаж – це справжня свобода творчості, це чудова декоративна техніка, у якій інколи несумісні речі поєднуються в гармонійні композиції.

Діти переконалися, що такі творчі роботи прості у виконанні, мають безмежні можливості самовираження та цікаві колоритні рішення, які викликають подив від перетворення на перший погляд непотрібних речей. В основі більшості робіт, виконаних у техніці колаж, лежить аплікація. Але набагато цікавіше робити аплікацію, використовуючи не кольоровий папір, а сторінки глянцевих журналів з ілюстраціями.

Ось і маємо цілу галерею декоративних робіт, прокоментованих власними сенканами, незабутні враження і гарний настрій на дні, проведені в очікуванні Нового року.