Ми не можемо сьогодні вчити дітей так,як вчили вчора. Як розробити урок по-новому?Як вчитися разом з дітьми? На ці запитання намагалась відповісти вчитель Корнійчук Олена Сергіївна під час організованого із ліцеїстами І-ІУ курсів креативного тижня педагогічної майстерності у формі творчої лабораторії «Обличчя і душа сучасного уроку літератури». Він став відображенням інноваційного педагогічного досвіду,який мобільно реагує на динаміку освітнього процесу і пропонує цілісний погляд на образ уроку.

Використавши на уроках зарубіжної літератури тексти « нової природи» та поєднавши вербальні та невербальні елементи через такі форми як антибук, нову методологію презентації пече-куча, лепбук, книжкова інсталяція, подорож онлайн-енциклопедією ліцеїсти практично застосовували отримані компетентності.


Антибуки роблять складне – простим,викликають цікавість та привертають увагу. Ці нові креативні обкладинки для книги перетворюють читання в класі на веселий розіграш та привертають увагу до художніх текстів.

Печа-куча –нова методологія презентації для динамічного та результативного уроку,яка складається із 20 слайдів тривалістю у 20 секунд із закликом до дій.

Лепбук – тематична інтерактивна папка,саморобна паперова книжечка з кишеньками,де дитина може складати на свій розсуд різноманітний матеріал.

Книжкова інсталяція – інноваційна робота з метою популяризації книги. Ці неформальні книжкові виставки привертають увагу всіх та занурюють в атмосферу особливого ставлення до книги.

Чимборасо – це гра-подорож по онлайн енциклопедії Вікіпедія у пошуках цікавих фактів, про які ви ніколо не чули. Чимборасо – сучасний синонім ЕВРИКА!

ФОТОАЛЬБОМ