В такий непростий час для нашої країни благодійний Фонд «Happy Paw» за підтримки Міністерства освіти і науки України вже втрете  організовує в школах країни Всеукраїнський урок доброти «Гуманне і відповідальне ставлення до тварин », приурочений всесвітньому Дню захисту тварин.

В цьому році до участі в проведенні уроків долучились не лише навчальні заклади з усіх областей України, але і небайдужі педагоги та учні ще 10 країн: Великої Британії, Грузії, Латвії, Литви, Молдови, Румунії, Сербії, Словаччини, Хорватії та Чорногорії

Підключилися до цієї всеукраїнської акції і у стінах нашого закладу. Вчителі Волик Галина Павлівна та Скоропадська Світлана Олексіївна провели урок доброти з ліцеїстами ІІ курсу. В рамках акції учні ознайомилися з правилами етичного ставлення до тварин, гуманними шляхами вирішення проблеми бездомних собак і кішок під час військових дій, а також діючими правовими нормами, що стосуються захисту тварин від жорстокого поводження з ними.

Також ліцеїсти прослухали багато цікавої інформації про  тварин на війні. Найбільше емоцій у глядачів викликало відео про пса – сапера Патрона, собаку – водолаза Лінду та пса  Термінатора.

Не зважаючи на повітряні тривоги, обстріли, окупацію та відсутність світла, 2027 навчальних закладів України провели 15078 Уроків доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

Вчителі Волик Галина та Скоропадська Світлана