Кожного року українці з нетерпінням чекають на Різдвяні свята, які посідають особливе місце у серцях мільйонів людей. Вони асоціюються із сімейним затишком, щасливими моментами у колі друзів, з веселощами та гарним настроєм. Атмосфера родинного тепла та благополуччя відчувалася і в нашому ліцеї, адже вихованці вже почали свій новий спортивний рік.

З метою організації дозвілля мешканців гуртожитку у рамках Клубу вихідного дня цього тижня були проведені різноманітні заходи.

06 та 07 січня відбулися тематичні години спілкування «Традиційні свята України» й «Різдвяні дива». Вихователі розповіли присутнім про особливості святкування Різдва в Україні, про тонкощі приготування національних страв, українські традиції та звичаї.

08 та 09 січня відбулися турніри з шашок і тенісу. Позмагатися змогли усі бажаючі весело провести своє дозвілля, але абсолютною переможницею цих ігор стала ліцеїстка відділення лижних гонок Кравчук Софія.

Вихователь О.Литвиненко 10 січня розважила дітей вікториною «Зимова казка», а  наступного дня Т.Мельник організувала інтелектуальну гру «Колесо фортуни». Такі заходи дали змогу усім охочим продемонструвати свою кмітливість, гострий розум та логічне мислення.

Останній день тижня запам`ятався вихованцям невимушеною атмосферою під час розважальної гри «Хто я», яку провела В.Юрченко. Ліцеїсти отримали заряд чудового настрою та з користю провели вільний час.

І.Манузіна, вихователь