Вихователі ліцею завжди прагнуть, щоб дозвілля вихованців було змістовним, корисним та цікавим. Тому постійно знаходяться у творчому пошуку. Техніка, в основу якої покладено виготовлення картин та листівок за допомогою тонких паперових смужок, що скручені у роли, виникла в Європі наприкінці XIV на початку XV століття. 

Сьогодні створити виріб чи навіть мистецький шедевр у техніці квілінгу може будь-хто. 13 квітня вихователь Мельник Тетяна Степанівна, в рамках Клубу вихідного дня, провела майстер – клас з виготовлення листівки за технікою квілінг «Усе для тебе». Створюючи  власноруч  листівки, діти знаходять у цьому занятті творче самовираження та внутрішню рівновагу, а також розвивають відчуття смаку.

З метою розвитку у ліцеїстів кмітливості, пізнавальної активності та логічного мислення, 14 квітня вихователь Юрченко Вікторія Валентинівна провела інтелектуально-розважальну гру «Крокодил». Завдання гри – пояснити слово, словосполучення або назву, показуючи їх жестами та мімікою, тільки не вимовляти слово в слух, інші учасники повинні правильно вгадати словосполучення.

Юрченко Вікторія Валентинівна, вихователь