Протягом останніх років з неймовірною швидкістю набирають популярність настільні ігри для дітей та дорослих. Вони стали невід’ємним атрибутом навіть у багатьох закладах та справжньою розвагою для компаній.  Окрім того, такі ігри мають великий розвиваючий ресурс. Настільні ігри – це прекрасний спосіб урізноманітнити своє дозвілля, саме тому ми активно використовуємо цю форму проведення у рамках Клубу вихідного дня, адже це допомагає не лише гарно провести час,  а й продемонструвати свої інтелектуальні можливості.

18 березня ліцеїсти-мешканці пансіону разом з Вікторією Юрченко грали в доміно, де змагалися у кмітливості. Переможцем став Жук Олексій, який найкраще оволодів технікою гри та відрізнявся жагою до перемоги.

19 березня наші вихованці мали можливість проявити себе у грі “Гострі язики”, яку організувала та провела Юлія Стьопенко. У ході гри кожен розширював свій словарний запас та розвивав асоціативне мислення. Усе це підкріплювалося командним духом та здоровим суперництвом, що робило атмосферу ще більш теплою та веселою.

                    Юлія СТЬОПЕНКО, вихователька