Дозвілля – чудовий простір для розвитку особистості. Правильна організація дозвілля сприяє формуванню у здобувачів освіти культури спілкування, зміцненню соціальних зв’язків, створює умови для самореалізації і самовиховання особистості.

Змістовний відпочинок і дозвілля, поряд з утворенням і задоволенням основних потреб дитини, відіграють велику роль у розвитку. Заняття вихованців у вільний час не тільки розвивають певні якості в них, але і організовують, надають впевненість у своїх діях і в своїй компетентності.

5 вересня на подвір’ї закладу відбувся турнір з тенісу. Настільний теніс відмінно розвиває реакцію, концентрацію, спритність, пластику і координацію рухів. Такі тренування є в програмі спортсменів, чия сфера ніяк не пов’язана з тенісом. Наші вихованці із задоволенням позмагалися, а перемогу здобув – Багаченко Максим.

Інтелектуальна гра – це вид гри, що ґрунтується на застосуванні гравцями свого інтелекту й ерудиції.

6 вересня відбулася інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?», під час якої вихованці відповідали на запитання з різних сфер життя, отримуючи бали за кожну правильну відповідь.

Перемогу здобули Даниленко Людмила та Павловська Олександра.

Литвиненко О.В., Редька Л.П., вихователі