День Соборності України  ввійшло до національного календаря, 22 січня 1919 року, як велике державне свято. Щороку в цей день український народ із вдячністю згадує тих героїв, які словом і багнетом намагалися відродити незалежну соборну українську державу.

Приурочена до цієї дати 30 січня в рамках Клубу вихідного дня відбулася інтелектуальна гра «Україна – соборна держава», під час якої вихованці відповідали на запитання з історичними фактами про Україну та видатних українців, отримуючи бали за кожну правильну відповідь. Перемогу здобула ліцеїстка 32 групи, Грачова Катерина.

31 січня під керівництвом вихователя Стороженко Л. для мешканців гуртожитку було проведено тренінгове заняття «Навички спілкування». Ліцеїсти розвивали уміння і навички ефективного спілкування, вчилися конструктивно виражати свої думки, визначали існуючі бар’єри у спілкуванні. Відпрацьовували навички розуміння себе, інших людей, уміння слухати і дотримуватися правил етикету під час спілкування. Розширювали знання про можливості встановлення контакту в різних життєвих ситуаціях.

Федюк О., Стороженко Л., вихователі