Зима може бути особливо приємною якщо до звичного зимового аромату мандарин та апельсин додати ще трішечки прянощів. Особливу цінність серед  різноманіття прянощів мають кориця, імбир, гвоздика та мускатний горіх.

11 січня, в рамках Клубу вихідного дня, вихователь Стьопенко Юлія Олегівна провела з ліцеїстами годину спілкування «Зимові прянощі». Вона розповіла про історію виникнення прянощів, їх корисні властивості та спосіб використання в кулінарії і косметології.

Щоб додати до похмурих кольорів зими яскравих відтінків, 12 січня вихователь Федюк Ольга Миколаївна провела майстер-клас по виготовленню зонтиків «Веселковий настрій».

13 січня  вихователь Юрченко Вікторія Валентинівна провела годину спілкування «Зимові свята в Україні. Традиції їх святкування». За тиждень після коляди, напередодні Нового року (за старим стилем), – Щедрий вечір, який збігається з українським народним святом Маланки. Як і на Святвечір,  цього дня готують святкову вечерю, яку в народі величають Щедрою.

В цей день традиційно «водять козу». Переодягнені щедрувальники в обрядових костюмах ходять від хати до хати, висловлюють добрі побажання, веселять танцями та щедрують. Ліцеїстки КЗ КОР «КОЛІФКС» не стали винятком. Дівчата щедрували, бажаючи щастя, радості та здоров’я на весь рік!

Юрченко Вікторія Валентинівна, вихователь