У рамках Клубу вихідного дня для мешканців гуртожитку  вихователями організовано та проведено цікаві заходи.

12 травня Федюк Ольга Миколаївна провела для  вихованців інтелектуальну гру «Галопом по Європі». Ця гра, в якій успіх приходить за рахунок мислення та розуму, приносить задоволення та позитивні емоції. Під час гри вихованці брали активну участь. Після запеклої гри перемогу здобула ліцеїста 11 групи Пузій Анна.


Мельник Тетяною Степанівною 13 травня проведено до Міжнародного дня матері літературний вечір «Найдорожче у світі слово». У травневі дні, коли дзвенить у ніжній блакиті спів жайворонка, коли теплий, лагідний весняний вітерець ледь – ледь коливає шатро чаруючої зелені кущів та дерев, коли зацвітають перші квіти приходить до нас прекрасне свято народження та утвердження життя – День матері. Це одне з найзворушливих свят, тому що кожен із нас із дитинства й до останніх днів несе у своїй душі єдиний і неповторний образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити.  

Вихованці дізналися багато нового про традиції святкування та розповідали вірші, в яких висловлювали свою турботу, любов, повагу до мами. Яскраві враження від добре проведеного часу допомагають нашим вихованцям у нелегкій справі.

Мельник Тетяна Степанівна, вихователь