Сучасна молодь є досить непосидючою, їй важко втриматися на одному місці бодай хвилину. Дехто занурюється головою у навчання, забуваючи про вільний час для улюбленого заняття. А хтось, не покладаючи рук, будує грандіозні плани на вечір, а то й на вихідні. Проте, є і такі, які вміють поєднувати і навчання, і працю, яка допомагає розслабитися, забути про всі негаразди.

Саме 03 жовтня 2020 року в рамках Клубу вихідного дня вихователь Юрченко В. провела захоплюючу гру-вікторину «Хто я?», під час якої кожному з учасників за одну хвилину необхідно було вгадати, хто ж він є. За кожне вгадане слово гравець отримав фішку. Гра пройшла в дружній атмосфері, а її учасники отримали море позитиву.

 Вихователем Федюк О. було організовано та проведено 04 жовтня 2020 року в гуртожитку ліцею-інтернату майстер-клас по виготовленню привітальної листівки за технікою айріс-фолдінг «Від щирого серця».

Вважається, що немає кращого подарунка, ніж той, який зроблений своїми руками, бо створюючи будь-який витвір, вкладаєш в нього свою душу і серце. Ліцеїсти доклали усіх зусиль, всю любов, щоб їхні подарунки були неповторними для найрідніших людей.

Дуже приємно, що ліцеїсти знаходять час для відпочинку та власного розвитку.

Федюк О., Юрченко В., вихователі