Художник живе в картинах,
Живе астроном у зірках…
А вчитель, він, мабуть, єдиний –
У наших серцях і думках.

На початку жовтня, коли шелестить падолистом осінь і снує в лузі мереживо бабиного літа, а червоні жоржини пломеніють над землею, немов дарують весь свій жар любові, Україна відзначає прекрасне свято – День працівників освіти.

02 жовтня 2020 року в нашому ліцеї здобувачі освіти висловлювали подяку і шану педагогам за натхненну працю, за вміння долати життєві труднощі, за невичерпне терпіння у спілкуванні із ними, юними максималістами.

Щирі вітання пролунали з вуст ліцеїстів у відеоролику, який був розміщений на ліцейському сайті. Вестибюль прикрасили тематичні стіннівки з найкращими побажаннями від люблячих вихованців.

Приємним сюрпризом для педагогів стала креативна фотозона, яка не лише додала святкового настрою, а й стала прикрасою фотосвітлин.

Дорогі освітяни! Нехай гарний настрій, який подарували вам у цей святковий день, залишиться на весь навчальний рік. Посміхайтеся частіше і всі негаразди минуть. Нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії, шановні педагоги. Хай кожен ваш день наповнюється новою радістю та перемогою, хай здійснюються ваші плани в ім’я щасливого майбутнього України!

Литвиненко О.В., Мельник Т.С.,  вихователі