З 25 листопада по 01 грудня 2019 року у нашому закладі пройшов тиждень діяльності творчої групи вихователів «Формування у ліцеїстів навичок культури поведінки та засад здорового способу життя».

В усі часи здоров’я людини розглядалось як одна з найвищих цінностей суспільства, що становить основу економічного та духовного розвитку держави. Ще стародавні римляни проголошували: «Здоров’я – найвище благо!». У рамках тижня проходили цікаві та змістовні заходи.

Головним  скарбом  життя  є  не  землі,  що  ти  їх  завоював,
 не  багатства,  що  їх маєш  у  скринях… 
Головним  скарбом  життя  є  здоров’я,  і,  щоб  його  зберегти,
 потрібно багато що знати.
 Авіцена, вчений, філософ, лікар, поет

Тиждень розпочався випуском стінних газет «Траєкторія здорового способу життя» активами самоврядування навчальних груп, які охопили всі аспекти здоров’я.

26 листопада відбулося створення фотоколажу ліцеїстами на тему: «Ми спортивні, здорові, активні!», на якому були розміщенні фото кращих з кращих вихованців-спортсменів.

27 листопада, в холі І поверху пройшло бліц-опитування ліцеїстів «Твій орієнтир на здоровий спосіб життя», де кожен мав можливість висловити свою думку відносно здорового способу життя. Опитування проводилося з метою дізнатися, на скільки ліцеїсти розуміють значимість ведення здорового способу життя для людини. Результати довели, що наші вихованці добре розуміються на цьому.

З метою розширити кругозір вихованців по темі здорового способу життя та здорового харчування, 28 листопада була організована та проведена година спілкування «Правильне харчування – запорука міцного здоров’я». В процесі роботи всі ліцеїсти активно обмінювались думками, кожен мав змогу висловити своє бачення по темі, почути думки інших, переглянути інформаційні відеоролики та зробити для себе певні висновки.

Завжди в нашому ліцеї раді зустрічі з батьками. 28 листопада вихователі творчої групи  провели круглий стіл для батьків «Створення умов позитивного мікроклімату в сімейних відносинах». Батьки мали змогу обмінятися власним досвідом стосовно сімейного мікроклімату, отримати цікаву і корисну інформацію.

Для вихователів цього ж дня відбувся семінар-практикум «Професійне здоров’я педагога, як ресурс професійно-особистісного розвитку». Вихователі розповіли про актуальність цієї теми, надали рекомендації щодо профілактики емоційного вигорання.

29 листопада, в навчальній групі № 31 практичним психологом і педагогом соціальним було проведено заняття «Володарі кілець» до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Всі присутні на заході отримали масу корисної інформації.

Для ліцеїстів всіх курсів на виховних годинах протягом тижня пройшли години спілкування «Здоров’я – найбільша цінність у житті», на яких вони мали змогу довести пріоритети здоров’я серед інших цінностей людини та визначити негативний вплив шкідливих звичок на самопочуття та здоров’я людини.

Вихідні дні для ліцеїстів-мешканців гуртожитку пройшли не менш цікаво. В рамках Клубу вихідного дня 30 листопада була проведена інтелектуальна гра-вікторина «Крок за кроком до здоров’я», а 01 грудня відбулася бесіда з переглядом відеоматеріалів «СНІД: подумай про майбутнє – обери життя!».

Тиждень діяльності творчої групи пройшов цікаво і з користю для вихователів, ліцеїстів та їх батьків.

Пам’ятаймо слова українського лікаря Миколи Амосова:  «Добути і зберегти своє здоров’я може тільки сама людина»!О. Литвиненко, керівник творчої групи