З метою згуртування та розвитку творчих здібностей вихованців, з мешканцями гуртожитку, вихователі організували роботу Клубу вихідного дня.


31 березня Стьопенко Юлія Олегівна разом з ліцеїстами спробували створити свій власний чай на майстер – класі «Смаки Цейлону». Чай займає провідне місце серед різного роду напоїв. Його п’ють і дорослі, і діти, аби втамувати спрагу в спекотну погоду та зігрітися, коли холодно. Смак чаю не можна зрівняти ні з чим іншим, а процес його заварювання – особлива сакральна церемонія. Теплі розмови та ароматний запах прянощів додавали особливої магії в атмосферу, яка була насичена фантазією і творчістю.  

Мельник Тетяна Степанівна 01 квітня провела годину спілкування «Історія святкування Вербної неділі». Якщо одного прекрасного весняного дня, за один тиждень до Великодня, зустрінеш багато людей, які несуть у церкви ніжні вербові букетики, це означає, що у гості прийшло світле свято – Вербна неділя. Це свято відноситься до тих, які не мають чіткої дати. За церковною традицією, букетик освяченої верби повинен простояти біля ікон весь рік, охороняючи будинок від пожеж і нещасть, а господарів – від хвороб. Під час години спілкування вихованці дізналися про історію виникнення свята та святкування його в Україні.

Учасники заходів відпочили з користю та збагатили свої знання.

Мельник Тетяна Степанівна, вихователь

Стьопенко Юлія Олегівна, вихователь