Щороку тисячі громадян України потерпають від торгівлі людьми. Цей вид злочину за кримінальними прибутками займає третє місце у світі після нелегальної торгівлі зброєю та наркотиками.

Особливо гостро постала ця проблема беручи за увагу останні події, які відбуваються в країні. Жінки та діти, які змушені покинути Україну через військову агресію Росії та прямують до сусідніх країн, стикаються з ризиками торгівлі людьми.

Водночас чоловіки, що залишаються всередині країни, також можуть стати їх здобиччю, застерігає Міжнародна організація з міграції (МОМ), Агентство ООН з питань міграції.

Згідно з даними ООН станом на 18 березня 2022 року , понад 3 мільйони осіб були змушені виїхати з України до сусідніх держав, включно зі 162 000 громадян третіх країн. Принаймні 1,9 мільйона осіб зазнали переміщення всередині країни. Вони критично потребують гуманітарної допомоги та захисту.

Тому щоб не потрапити в пастку важливим є знати про ризики та небезпеки, які нас оточують, адже постраждати може кожний, незалежно від статті, віку, освіти та соціального статусу.

Дізнатися більше цікавої та корисної інформації ви можете перейшовши по наступним ссилкам:

https://www.facebook.com/groups/524193415750606

https://pskolifks.blogspot.com/p/blog-page_9.html

https://www.instagram.com/pskolifks?r=nametag