Визначення поняття  «толерантність» кожен з нас розуміє по-своєму і усвідомлює по-різному. Але все ж таки слово «Толерантність» – пояснюється як терплячий. Толерантна людина – це перш за все особистість, якій притаманні духовні, моральні цінності та якості. Як писав Олександр Довженко : «…людина повинна бути Людиною…». Цей вислів пояснюється тим, що кожен з нас повинен задуматися над своїм ставленням до інших.

З 09 по 15 квітня в нашому ліцеї проходив тиждень толерантності «Толерантність: об’єднаємо зусилля». З метою виховання толерантного ставлення до оточуючих, вміти правильно підтримати один одного, поважати людей, прислуховуватися до інших думок, поглядів  з мешканцями гуртожитку проведено цікаві та змістовні заходи: тренінгове заняття «Толерантність: об’єднаємо зусилля», бесіди: «Ввічливість-це…», «Толерантність – це…», години спілкування з елементами тренінгових вправ «Взаємодопомога – шлях до успіху», «Поважай себе та інших», бліц-опитування «Толерантність – терпимість до себе і від себе», акції: «Допомагаємо своїм прикладом», «Починаємо з себе» та «Поділися своїми знаннями». Під час цих заходів ліцеїсти отримали корисні знання, які стануть у нагоді в житті.

Адже віриться, що життєвий шлях наших вихованців наповниться гармонією, посмішками, яскравим сонцем над головою, щирими враженнями, хорошими відгуками від оточуючих. Тоді життя не пройде марно і вони з гідністю можуть називати себе Людиною!

Рада освіти та журналістики