У рамках Міжнародного Дня толерантності 16 листопада 2017 року в  ліцеї-інтернаті був проведений День толерантності  з метою формування в ліцеїстів загальнолюдських моральних цінностей, розвитку симпатії та толерантних стосунків між учасниками освітнього процесу.

Впродовж дня робота психологічної служби та класних керівників навчальних груп була спрямована на розуміння ліцеїстами необхідності реалізації принципів толерантності в суспільстві.

План проведення тематичного дня  був насичений змістовними заходами. Хол І поверху був тематично оформлений стінгазетами. Стартувала акція «Ми всі такі різні, але ми – разом!», в ході якої вихованці отримали рекомендації, якими керується толерантна людина. Ліцеїстами оформлено «Квітку толерантності», яка символізує собою життя, мудрість, духовну культуру людства.

Класними керівниками у навчальних групах проведені виховні години «Толерантність – дорога до миру». Для вихователів проведено тренінгове заняття «Психологічне благополуччя педагога».

Проведені заходи дали  можливість вихованцям ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові.

Гончарук Г.О., педагог соціальний