На сьогодні сім’я відіграє визначальну роль не лише у формуванні особистості дитини, а й суспільства в цілому. Саме в сім’ї закладаються основи ціннісно-мотиваційної сфери особистості, формується її характер. Вплив сім’ї визначає життєвий шлях у майбутньому дитини.

Для батьків ІV курсу 12 листопада Мельник Тетяною Степанівною проведено тренінгове заняття «Пошук професійного шляху». Під час заняття, виконуючи вправи, батьки отримали корисну інформацію про шляхи професійної освіти та про основні помилки дітей під час вибору професії. Тепла атмосфера і довірливе спілкування на занятті сприяли підвищенню психолого-педагогічної грамотності батьків з питання професійної орієнтації.

14 листопада Редька Лілія Петрівна та Литвиненко Олена Володимирівна провели для батьків ІІІ курсу тренінгове заняття «Батьки та діти. Шляхи взаємодії». Батьки прослухали інформаційне повідомлення, переглянули відеоматеріали, виконали практичні вправи.

Для батьків ІІ курсу Федюк Ольга Миколаївна, Стьопенко Юлія Олегівна, Манузіна Ірина Володимирівна – круглий стіл «Батьки і діти: стилі виховання», під час якого обговорено різні методи, форми та стилі освітнього процесу. Визначили, які з них найбільш ефективні для сучасної, всебічнорозвиненої особистості. Брали участь у тестуванні, яке допомогло виявити стиль виховання у їхній родині. Під час заходів панувала дружня та довірлива атмосфера. Батьки  ділилися власним досвідом та отримали методичні рекомендації.

Заходи пройшли цікаво та всі учасники були задоволенні від спілкування.

Мельник Т., вихователь