У тяжкій і тривалій боротьбі за національне визволення, утвердження власної державності наш народ не раз переживав як гіркі, так і радісні події, але завжди будучи великою нацією наша єдність борола всі перепони.

Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського від 14 лютого №53/2022 «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства», з метою зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість 16 лютого 2022 року оголошено Днем Єднання.

В цей день на подвір’ї ліцею-інтернату зібрались працівники закладу та ліцеїсти для того щоб офіційно і з гордістю підняти  Державний Прапор та виконати  гімн України. З метою усвідомлення важливості національної єдності та підняття патріотизму підростаючого покоління для здобувачів освіти І-ІV курсу педагогом організатором та педагогом соціальним проведено години спілкування «Сила нації – в її єдності», під час яких вихованці  мали можливість висловити слова підтримки, любові та приналежності до рідної держави. Протягом дня ліцеїсти брали участь у загальноліцейській акції «З Україною в серці!».

День Єднання дав можливість кожному з нас усвідомити свою національну позицію, проявити глибоку повагу та любов до Батьківщини та ще раз відчути себе частинкою великого народу!

Тож нехай відчуття єдності, любові одне до одного допомагає нам будувати свій дім, свою правду і свою волю.