19 грудня в Україні святкують День святителя і Чудотворця Миколая, який прославився своєю добротою, чуйністю та допомогою нужденним. День святого Миколая – це свято віри, світла й добра. Свято, яке виховує культурні цінності, вчить милосердю, великодушності і любові до оточуючих людей. Не могли оминути стороною це велике й дуже значиме для ліцеїстів свято і в нашому ліцеї.

Напередодні відбулося відкриття святкової фотозони «Казкова феєрія», де була розміщена виставка стінних газет та новорічна ялинка. Також для мешканців гуртожитку проведено майстер-клас «Лист до Миколая» та година спілкування «Новорічні та різдвяні традиції України». Ліцеїсти познайомилися з історією виникнення свята, подивилися цікавий відеоролик «Святий Миколай», активно взяли участь у бесіді.

У день святого Миколая відбулася розважальна програма «Дива святого Миколая», під час розважальної програми звучали пісні про Миколая, мешканці гуртожитку брали  участь у конкурсах, сценках та з захопленням розповідали про свої гарні вчинки. Ліцеїсти смакували ароматними пряниками та безалкогольним глінтвейном, пізнали його користь та скуштували на смак.

На святі панувала дивовижна різдвяна атмосфера, а тепло дитячих посмішок зробило його дійсно незабутнім.

Федюк О, Литвиненко О., вихователі