Останній дзвінок! Скільки спогадів, мрій і сподівань, радості і смутку, світлої печалі…Які ніжні почуття охоплюють душу! Переповнює серце любов до життя, до юності, до педагогів.

25 травня 2018 року в нашому ліцеї дзвоник пролунав востаннє для випускників, сповістив їм, що дитинство закінчилося і ніколи не повернеться, покликав їх у незвідану дорогу майбутнього…

Дружба і злагода, любов і повага до ліцею об’єднала в цей день усіх присутніх: ліцеїстів, педагогів, тренерів, батьків. Щоб привітати всіх із завершенням навчального року, на урочисту лінійку до ліцейської родини завітали почесні гості, друзі навчального закладу, підтримка яких завжди неоціненна.

Працівники ліцею завжди раді бачити і пишаються тим, що на урочистій лінійці кожного року присутні гордість закладу – випускники минулих років, яким ніколи не байдужа доля ліцею, які залишили і продовжують залишати тут часточку свого серця, своєї душі. Це переможці та учасники чемпіонатів України, Європи та світу, котрі добрими справами та спортивними здобутками прославляють рідний навчальний заклад на теренах країни й зарубіжжя.

Щирі привітальні слова та побажання прозвучали на адресу ліцеїстів та випускників з вуст заступника директора з навчальної роботи ліцею-інтернату. Працівники, ліцеїсти та батьки, які віддано працювали протягом року та зробили особистий внесок у розвиток закладу, були нагороджені почесними нагородами ліцею-інтернату.

Урочиста лінійка була насичена святковими номерами художньої самодіяльності, які підготували талановиті вихованці ліцею. Щирими словами, хореографічними композиціями та променистими піснями вітали випускників та гостей.

Кожного року на святі останнього дзвоника третьокурсники дарують маленькі дзвіночки – символи шкільного життя – вже дорослим випускникам! Тож  і цього року, не змінюючи традиції, ліцеїсти III курсу виконали цю почесну місію.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Останній дзвоник – це завжди сумне і в той же час веселе свято! Як довго випускники чекали цього дня! Вони всі мріяли швидше подорослішати, і нарешті ця мрія здійснилася! Один маленький крок відокремлює їх від невідомого майбутнього. А це означає, що кожного випускника чекають нові захоплення, нові друзі, нові знайомі, нові емоції і нові враження!

Головне пам’ятати: щоб не сталося в цьому житті, як би доля не випробовувала, завжди потрібно йти вперед, не зупиняючись, і хоча б часом згадувати невтомні роки ліцейської юності!

Редька Лілія Петрівна, вихователь