Промайнув ще один навчальний рік. Настала хвилююча мить урочистого свята Останнього дзвоника, який пролунав у нашому закладі 11 червня 2021 року. Вже другий рік поспіль ми святкуємо його в режимі онлайн.

Це свято завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче, особливо для випускників.

Протягом 2020/2021 навчального року на Чемпіонатах України наші вихованці здобули 29 золотих, 33 срібні та 40 бронзових медалей.

За рік тренерами підготовлено 6 майстрів спорту України. Нашими спортсменами встановлено 2 рекорди України. Випускники Маланчук Лілія та Бабій Валентин стали бронзовими призерами Чемпіонату Європи з вільної боротьби U-23.

За високі досягнення в організації освітнього процесу, творчий пошук та вагомий внесок у справу виховання спортивної молоді працівники закладу та ліцеїсти відповідно до наказу «Про закінчення 2020/2021 навчального року» були нагородженні Почесними грамотами та подяками.

З вітальним словом до ліцеїстів звернувся директор Володимир Матвійович Балясников, який побажав вихованцям добре відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання та тренування.

Висловлюємо слова вдячності педагогічному колективу за невичерпну працьовитість і безмежне терпіння, за світлу віру в можливості кожного ліцеїста, за велику мудрість, готовність допомогти та навчити незвіданому!

Тож вітаємо всіх зі святом Останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного навчального року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття!

Вікторія Юрченко, Ольга Федюк, вихователі