Рідний край… Почи­нається від батьківського порога, стежини, тополі стрункої біля хати, барвінку, який ніжно сте­литься в садочку. А ще починаєть­ся він із прадавніх коренів роду.

17 грудня 2017 року в стінах нашого ліцею відбулося родинне свято «Без сім’ї немає щастя на землі» для ліцеїстів І курсу.

Захід був проведений з метою розширення  уявлення учнів про традиційні стосунки в родині; навчання розвитку  пізнавальних  інтересів сім’ї, виховування поваги до членів родини, наслідування народних традицій та звичаїв українського народу.

Сім’я – це той поріг і оберіг, куди повертається з далекої дороги, те місце, де можна спочити, зігріти душу. Тільки у своїй родині, у сім’ї ми відчуваємо найбільшу радість життя – святе почуття: ми потрібні і близькі один одному.

Ліцеїсти разом з вихователями підготували святковий концерт для своїх батьків. Щирі слова про маму і тата, бабусю і дідуся переплітались з піснею, танцем та грою на музичному інструменті. Кожен номер супроводжувався бурхливими оплесками та оваціями.

Цікаві конкурси і вікторини захопили, підняли настрій та додали позитивних емоцій всім присутнім. Переможців не визначали, бо ними стали дружба, веселий настрій та щирі родинні стосунки.

Родинні свята дуже зближують батьків, дітей і педагогів. Хай між дітьми і батьками назавжди панує любов, повага і розуміння. А місток доброти і любові між нами не переривається.

Редька Лілія Петрівна, вихователь