Щорічно 7 грудня українці святкують день святої великомучениці Катерини, або, як його ще називають, Свято жіночої долі. У народі великомученицю Катерину вважали покровителькою жінок, наречених та вагітних. В цей день віруючі звертаються до святої з проханнями про сімейне благополуччя, взаємне кохання та здоров’я дітей, а при молитві біля образу мучениці обов’язково запалювали три свічки, щоб рід не перервався. Також, в цей день дівчата збиралися на  вечорниці та ворожили на свою долю. Ліцеїсти разом з вихователями Юрченко В.В. та Федюк О.М. долучилися до народних традицій та влаштували справжня дівочі посиденьки у ліцейській  світлиці.

Взимку, напередодні Нового року,  ми звикли підводити підсумки та будувати плани на майбутнє. У цьому нам завжди допомагає календар.

08 грудня у рамках Клубу вихідного дня мешканці гуртожитку разом із Стьопенко Ю.О. створили власний календар ліцейського життя, який, безперечно заряджатиме їх гарним настроєм увесь наступний рік та надихатиме на нові звершення.

Юрченко В.В., вихователь