Новий рік та Різдво – це очікування дива та здійснення найзаповітніших мрій: прикрашання ялинки та будинку яскравими вогнями, випікання святкового печива, колядки та щедрівки.

З 5 січня 2022 року по 15 січня 2022 року в нашому закладі проходила низка новорічних заходів «Святковий передзвін», а саме: година спілкування «Зимові звичаї та обряди українців», гра-вікторина «Різдвяні чудеса», свято «Василя й Маланки», новорічний кросворд, вікторина «Зимові свята. Народні традиції». З метою розкриття та збагачення творчого потенціалу вихованців були організовані та проведені майстер-класи: «Мереживо-різдвяний янгол», виготовлення новорічної листівки «Зимове диво», «З Різдвом!», виготовлення паперової сніжинки, «Різдвяні витинанки», «Зимова ковзанка.» – завдяки яким юні гості мали змогу відкрити в собі нові таланти, підготувати власноруч створені яскраві сувеніри та отримати багато радості та гарного настрою.

Під час зимових канікул працівниками виховної частини для наших ліцеїстів завжди проводяться цікаві заходи,  під час яких панує тепла та дружня атмосфера, відчуття домашнього затишку та родинного тепла.

Педагог-організатор      Олена Гончаренко