Щоб відчувати себе щасливим, добре працювати і не відчувати нудьги, людина повинна відпочивати. Правильно організоване дозвілля – запорука гарного настрою і бадьорості

Зима – це свіжий подих, період затишних сімейних свят, приємні бесіди з чашкою гарячого чаю, вечірні перегляди гарного кіно та пора цікавого дозвілля.

З метою змістовної організації зимових канікул вихованців ліцею та створення сприятливої доброзичливої атмосфери для мешканців гуртожитку, були організовані та проведені цікаві заходи в рамках Клубу вихідного дня.

8 січня був організований та проведений Вікторією Валентинівною Юрченко майстер-клас за технікою декупаж «Різдвяні дзвони», 9 січня Олена Володимирівна Литвиненко провела новорічну вікторину «Веселі свята»,  а 10 січня Лілія Петрівна Редька провела годину спілкування «Календарно-обрядові свята зимового циклу».

Ліцеїсти мали змогу не лише збагатити знання про зимові обрядові свята, продемонструвати інтелект під час новорічної вікторини, а й власноруч створити різдвяні дзвоники.

Час пройшов цікаво та корисно для вихованців та організаторів заходів.

О.В. Литвиненко, вихователь