Пізнай себе – упізнаєш увесь світ. Сократ 

Психологія – надзвичайна наука. Це наука про людську душу. Вона допомагає людині пізнавати себе, вирішувати проблеми, навчатися керувати своєю поведінкою, долати труднощі й радіти кожній хвилині життя.

Світ психології надзвичайно цікавий. Тому заглянути в нього глибше було запропоновано вихованцям нашого закладу.

Всеукраїнський день психолога святкують 23 квітня, тому протягом тижня практичним психологом для ліцеїстів навчальних груп були проведені  години спілкування «Вчись вчитися» та «Ми – різні, ми – рівні».

Тиждень пройшов в стилі діалогу, де всі учасники отримали корисну інформацію та позитивний настрій. Протягом цього періоду ліцеїсти зверталися до психолога з різноманітними запитаннями, як вчинити в тій чи іншій ситуації та побажаннями.

Також для вихователів ліцею проведений психолого-педагогічний семінар-практикум з елементами тренінгу «Профілактика професійного вигорання».

Семінар був насичений різноманітними вправами та завданнями, діалоговим спілкуванням між працівниками виховної частини, було вироблено ряд рекомендацій та побажань щодо подальшої роботи з профілактики професійного вигорання. Під час проведення панувала дружня та позитивна атмосфера.

Учасники тижня усвідомили, що знання з психології допомагають стати більш успішним у всіх сферах життя.