Ситуація у світі нам вкотре довела той факт, що світ змінюється, а разом із ним і нам потрібно вдосконалюватись, знаходити нові форми й методи роботи з учнями й батьками під час дистанційного навчання.

30 квітня  відбулось онлайн-засідання методичної комісії вихователів та класних керівників «Сучасні інтерактивні форми виховної роботи в умовах карантину».

Керуючись нормативними документами Кабінету Міністрів України щодо дотримання карантинних заходів, засідання було проведено в режимі онлайн за допомогою програми Zoom. Зустріч пройшла в активному діалозі співпраці.

Педагоги поділилися власними родзинками роботи в незвичному режимі, цікавими ідеями над створенням посібників за напрямами роботи, співпрацею проведеними виховними заходами з ліцеїстами та роботою над самоосвітньою діяльністю.

Ліченко Г.В. надала поради щодо виконання індивідуальних планів роботи вихователів та класних керівників під час карантинного періоду.

Класні керівники активно продовжують виховну роботу з ліцеїстами та батьківськими колективами. Діти разом із батьками активно беруть участь у флешмобах, малюють, готують смаколики і просто радіють життю.

Ми сумуємо за творчою співпрацею з колегами і вихованцями, давайте разом пригадаємо цікаві миті нашого ліцейського життя.

Редька Л.П., керівник методичної комісії  вихователів та класних керівників