Сім’я для дитини є джерелом практичного досвіду та еталоном розвитку сімейних відносин. Позитивний мікроклімат сімейних відносин створює сприятливу атмосферу для формування психічного здоров’я дитини. В такій родині діти відчувають комфорт та благополуччя.

11 квітня для батьків ІІ курсу був організований і проведений семінар-практикум «Створення умов позитивного мікроклімату в сімейних відносинах»,  на якому Литвиненко О.В. та Редька Л.П. ознайомили батьків з моделями виховання дітей, підвели їх до роздумів, як впливає авторитет батьків на розвиток особистості дитини, обговорили різні аспекти виховання ліцеїстів.

Батьки прийняли активну участь в проведенні семінару, поділилися своїм власним досвідом налагодження дружніх стосунків з дітьми, дізналися про психологічні та психо-фізичні особливості підлітків, отримали цінні поради для створення партнерської взаємодії між батьками та дітьми.

Наостанок вихователі та батьки побажали один одному розуміння у неповторності та унікальності кожної дитини та успіхів у вихованні!

Редька Л.П., Литвиненко О.В., вихователі