Вишиванка – національна святиня, бо символізує собою духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Її передають з роду в рід. Вона настільки гармонійно увійшла у життя українського народу, що в нашій країні відзначається свято – День вишиванки. І саме в цей день українці знову збираються разом на площах своїх міст, одягнуті у вишиті сорочки.

Не оминуло це свято і стіни нашого закладу. 18 травня 2023 року ліцеїсти та працівники ліцею долучились до флешмобу «Одягни вишиванку», також у навчальних групах класними керівниками були проведені народознавчі години «Вишиванка – національна святиня» та вікторини «Вишиванка – код нації», під час яких вихованці ознайомилися з історією вишиванки та дізналися про різноманітність орнаментів у різних регіонах України.

Тож носімо на долю і щастя вишиванку – це наш національний оберіг! Зараз це актуально як ніколи, адже вишиванка для наших захисників – це  духовна броня. Допоки наш народ носить українську символіку – його не зламати.

Олена Гончаренко, педагог-організатор