Комунальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний ліцей фізичної культури і спорту» по праву пишається своєю історією. Досягнення нашої спортивно обдарованої молоді звучать по всьому світу, прославляючи  і підтверджуючи, що Україна – спортивна держава, а її спортсмени – справжні герої.

За 2022 рік вихованцями нашого закладу було здобуто на чемпіонатах та кубках України  102 нагороди з них 29 золотих, 39 срібних і 34 бронзових. 16 вихованців входили до складу збірних команд України, 19 взяли участь у чемпіонатах Європи та світу з них: Лесковець Юлія – чемпіонка Європи з вільної боротьби серед юніорів, Грушин Олександр – бронзовий призер чемпіонату Європи з греко-римської боротьби, Погосян Нарек – бронзовий призер Кубку світу з єдиноборств серед студентів ( вільна боротьба), Кияшок Дмитро – бронзовий призер Кубку світу з єдиноборств серед студентів ( греко-римська боротьба) Підлипенець Даніїл -– срібний призер Кубку світу з єдиноборств серед студентів ( вільна боротьба), Поштар Анна – чемпіонка та срібна призерка чемпіонка Європи з сумо.

Завдяки титанічним зусиллям та командному духу спортсменів наш ліцей за підсумками Міністерства молоді і спорту України п’ятий  рік поспіль почесно виборює перше місце у рейтингу з олімпійських видів спорту серед спеціалізованих навчальних  закладів спортивного профілю України.

За останні п’ять років  діяльності підготовлено: 2 Майстри спорту України міжнародного класу, 36 Майстрів спорту України, 91 член юнацької, юніорської, молодіжної національної збірної команди України, переможець Всесвітніх спортивних ігор з волейболу, учасницю ІІІ юнацьких Олімпійських ігор – Дишлюк Наталію (легка атлетика) та бронзову призерку ХХIV літніх Дефлімпійських ігор Машковську Тетяну (волейбол), Понад 50 учасників світових першостей з них: 10 чемпіонів та 13 призерів чемпіонату Європи, 2 чемпіони  та 8 призерів чемпіонату світу.

Досягнуті нами успіхи є в першу чергу, результатом клопіткої праці, багато  в чому – творчого підходу колективу, високого рівня професіоналізму, високої культури. Все це є основою правильно обраної стратегії розвитку закладу і головне, вмінню та бажанню всього колективу працювати на результат.

Сьогодні із впевненістю можна сказати, що ліцей твердо крокує до своєї мети, робить значні успіхи в розв’язанні головної задачі – підготовки олімпійського резерву із представників обдарованої молоді.

Єліна Федюк, методист