Весною все навкруги змінюється, пробуджується до нового життя. Яскравіше і тепліше світить сонце. У природі, куди не глянеш, приготування, клопоти, нескінченні турботи. Надворі ані морозно, ані тепло. В такі дні хочеться виявляти найкращі почуття та дарувати презенти для хорошого настрою.

У рамках Клубу вихідного дня для мешканців пансіону були проведені творчі майстер-класи. 04 березня Катерина Войтенко організувала майстер-клас із виготовлення подарунку з сюрпризом “Весняні первоцвіти”. Для такого незвичайного подарунку потрібно трошки вільного часу та мінімум затратних матеріалів, а сам подарунок принесе позитивні емоції для щасливого власника.

05 березня Ірина Манузіна провела майстер-клас із виготовлення яскравих привітальних листівок “Подих весни”. Такі листівки стануть в нагоді для привітання зі святом, або просто для виявлення найкращих почуттів до близької людини. Долучитися до мистецтва прийшли усі бажаючі ліцеїсти. Вони з користю провели вільний час, отримали позитивні враження і новий досвід.

Ірина Манузіна, Катерина Войтенко, виховательки