З 20 по 24 березня в ліцеї ліцейським Парламентом був організований та проведений Тиждень толерантності, який розпочався з ліцейської пошти «Скринька довіри», де ліцеїсти мали змогу побажати один одному щось приємне або просто вибачитися за щось.

Протягом тижня були проведені такі заходи: година спілкування «Судове засідання» та «Вчимося толерантному спілкуванню», акції «Обійму безкоштовно», «Мені приємно тобі сказати, що…», завдяки яким вихованці дізнались про необхідність толерантності в суспільстві через з’ясування принципу терпимості між людьми, засвоїли звички толерантної поведінки. Також не оминули акцію «Кроки до психологічного здоров’я», яку проводили в закладі в рамках тижня «На варті психологічного здоров’я». Ліцеїсти змогли для себе відкрити мотиваційний напрямок, поринути в метод релаксації та антистресу. Зокрема, своє бачення поняття «толерантність» ліцеїсти зобразили на малюнках «На доброму серці тримається світ» та ангелів добра, які були виставлені в холі.

Педагогом-організатором, практичним психологом та педагогом соціальним з ліцеїстами були проведені тренінгові заняття «Толерантна особистість», «Лідер – це ти!». Під час тренінгів педагоги звернули увагу вихованців на головні принципи виховання лідера і закріплення довірливого  стилю  спілкування у колективі.

Сподіваємось, що Тиждень толерантності у ліцеї принесе свої плоди, бо вже зараз ми можемо спостерігати перші пагінці: деякі вихованці стали більш стриманими, привітними один до одного.

Олена Гончаренко, педагог-організатор