Дерево тримається корінням, а людина сім’єю. Народне прислів’я

Сім’я – безцінний скарб людини, найдорожча та найважливіша цінність у житті кожного. Це не лише перша сходинка соціалізації особистості, а й основа історичного розвитку, культурного становлення нації.

У другу неділю травня в Україні святкують День матері, а Міжнародний день сім’ї щорічно відзначається 15 травня. Тому вихователі організували та провели для мешканців пансіону тематичні заходи в рамках Клубу вихідного дня.

13 травня відбувся майстер-клас «Виготовлення привітальних листівок» під керівництвом Олени Литвиненко, під час якого ліцеїсти навчилися виготовляти святкові вироби для найріднішої у світі людини – мами. Власноруч створені листівки мешканці пансіону можуть подарувати рідним та близьким, як вияв щирих почуттів і подяки за турботу, терпіння й любов.

14 травня Ірина Манузіна організувала круглий стіл «Сім’я – моя фортеця», де вихованці поділилися своїм баченням ідеальної сім’ї, обговорили права та обов’язки кожного члена родини й створили постер «Правила сім’ї». Присутні цікаво провели свій вільний час, поспілкувалися у колі друзів і змогли творчо себе проявити.                                                                       

Ірина Манузіна, вихователька