Девізом нашої зустрічі є вислів «Людина в спорті – це людина цілі!» 16 – 19 березня 2023 року в м. Костопіль відбувся Всеукраїнський турнір «Надія – 2023» з греко-римської боротьби, в якому приймали участь вихованці Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей фізичної культури і спорту». За результатами змагань Тимошенко Олег та Демченко Ілля стали срібними призерами.

Під час Чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2008-2009 р.н. , який відбувся 24 – 26 лютого в м. Київ, вихованка нашого закладу, Моторна Єлизавета, посіла ІІІ-є місце з бігу на 400 м.  

Скориставшись нагодою, представники ради ліцейського Парламенту з питань освіти та журналістики взяли інтерв’ю у призерів змагань.

–  Олеже, чи є  у тебе якийсь особливий ритуал підготовки до змагань?

– Звісно, багато тренуватися, психологічно налаштовуватись на перемогу, прислухатися до порад тренера. Все залежить від моєї підготовки налаштування на перемогу. – говорить Олег.

Єлизаветта, чи правда що під час змагань,  через те, що спортсмени не можуть психологічно налаштуватися, їх результати падають? Якщо так, то як ти борешся зі стресом?

 – Так. Але, на мою думку, все залежить від характеру людини і сили волі. Деякі спортсмени можуть долати цю напругу самостійно, деякі ні.

– На вашу думку, у вас були сильні суперники?

– Так, були. – одноголосно відповіли спортсмени.

– Ваші емоції після здобутої перемоги?

Ілля: « Якби я став першим, пишався собою більше.»

– Зраділа своєму результату. – говорить Єлизавета.

Олег: «Радів, що другим став.»

– Єлизавета, як ти налаштовувалась на змагання?

– Багато спала, набиралася сил. Адже всім відома істина: «В здоровому – здоровий дух!»

– Ілля, що загартовує твій спортивний дух?

– Це, звичайно, перемоги над собою. Постійно потрібно долати втоми і труднощі. Навіть якщо хочу дати собі поблажку чи пожаліти себе, то збираюсь і йду на тренування і викладаюсь на всі сто відсотків, тому що розумію, що це маленькі кроки до перемоги!

 – Чим ще, окрім спорту, захоплюєтеся, як проводите своє дозвілля?

– Я  у вільний час зустрічаюсь з подругами, а ще – люблю читати. Якщо книга затягує, то можу не спати і до 3-ої ранку. Навіть якщо книга мені не дуже сподобалася, я ніколи її не  кидаю, поки не прочитаю до кінця. Напевно, це спортивна звичка: я не люблю сходити з дистанції. – відповіла Єлизавета

– Я люблю у вільний від навчання і тренування час піти в кінотеатр, зустрітись з друзями. – зазначив Ілля

– Запорука вашого успіху у спорті це…?

– ….наполегливі тренування, найкращі тренери, підтримка батьків. – говорить Єлизавета.

– Гадаю кожна людина – успішна. Успіх закладений в кожному. Щодня треба ставити перед собою ціль – і коли ти її досягаєш, то отримуєш задоволення, перемогу – над собою і своєю лінню. Це моя запорука успіху. – говорить Олег

Ми дякуємо вам за відверту розмову, бажаємо майбутніх перемог і здійснення усіх мрій та планів!

 Рада з питань освіти та журналістики

Олена Гончаренко, педагог-організатор