Чорнобиль… Це слово стало символом печалі й скорботи, символом трагедії, що сталася 26 квітня 1986 року. Проходять роки після аварії на Чорнобильській атомній електростанції, а біль не вщухає, тривога не покидає людей, пов’язаних зі скорботним часом ядерного апокаліпсису. Цими днями весь світ відзначає сумну дату Чорнобильської трагедії. У 37-мі роковини ми згадуємо трагічні події і говоримо, що подібне ніколи не має повторитися знову.

26 квітня в навчальних групах класні керівники провели години спілкування «Біль Чорнобиля», «Пам’ятаємо Чорнобильський квітень», бесіди «Чорнобиль – біль та турбота», «Біль та крик під знаком Чорнобиля». Напередодні Чорнобильської трагедії в рамках Клубу вихідного дня для вихованців проведено усний журнал «Екологічні наслідки радіоактивного забруднення» та годину спілкування «Чорнобильська катастрофа: вчора, сьогодні, завтра».

Ліцеїсти поглибили знання про жахливу катастрофу, що сталася внаслідок людської недбалості, переглянули документальний фільм «Чорнобиль» та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів і усіх померлих громадян, які постраждали від наслідків аварії.

Чорнобильська біда надовго залишиться в нашій пам’яті. Ще довго ми будемо відчувати на собі її наслідки, ще довго чутимемо її дзвони, які лунатимуть за тими, кого вже немає.

Мельник Тетяна, вихователька