З нагоди відзначення  Міжнародного дня Толерантності та з метою формування в ліцеїстів загальнолюдських моральних цінностей, пропаганди принципів терпимості, доброти та взаємної поваги один до одного, з 16 по 21 листопада 2019 року  в ліцеї пройшов тиждень толерантності «Стежками ввічливості та доброти». Протягом тижня працювала ліцейська пошта «Пошта добрих слів», за допомогою якої всі бажаючі мали змогу сказати одне одному приємні слова та компліменти. Адже  гарні слова завжди піднімають настрій і вселяють оптимізм.

Під час акції «Подаруй світу посмішку» та хвилинки позитиву «Комплімент кожному» ліцеїсти дарували печиво у вигляді смайликів, компліменти та гарний настрій.

18 листопада в ліцеї відбулося бліц-опитування серед вихованців та працівників ліцею «Чи є толерантність в нашому ліцеї?». Переважна більшість опитаних відзначили, що толерантність в ліцеї таки існує.

21 листопада вихованці разом з вихователями взяли участь в оформленні дерева добра «Віночок побажань моєму ліцею». Під час виховних годин класні керівники провели годину спілкування з елементами тренінгу «На доброму серці тримається світ». В конкурсі стінгазет «Наша дружна група» перемогу здобула навчальна група № 32.

В рамках Клубу вихідного дня для мешканців гуртожитку було проведено тренінгові заняття «Вчимося бути толерантними» та година спілкування «Толерантність починається з мене».

Тиждень був позитивним, насиченим та  цікавим. Адже робити добрі справи та говорити гарні слова завжди приємно!

Юрченко В.В., Федюк О.М., вихователі