З 6 по 8 березня у м. Бахмуті Донецької області відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2001 – 2002 р.н. Учасники боролися не лише за нагороди чемпіонату, але й за право виступити у складі національної збірної України на чемпіонаті Європи, який відбудеться в Києві з 21 по 30 квітня. За нагороди боролися ліцеїсти Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту». Серед них призові місця посіли:
Лесковець Юлія – виборола срібну нагороду у ваговій категорії 61 кг.
Маланчук Лілія та Підлипенець Данило завоювали бронзові нагороди у вагових категоріях 53 та 92 кг відповідно. 
Вітаємо наших ліцеїстів та їх тренерів та бажаємо успіхів!

4-6 березня 2018року в місті Кривий Ріг відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юніорів 1998-1999р.н. Змагання зібрали найкращих борців нашої країни, серед них були випускники Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту»: Грушин Олександр та Сергій вибороли золоті нагороди . Овсійов Валерій та Кияшок Дмитро завоювали бронзу. Шкляренко Валентин став чемпіоном цих змагань та виконав норматив майстра спорту України.
В підсумку команда Київської області посіла І місце.
Вітаємо спортсменів та їх тренерів з вдалим виступом на змаганнях, бажаємо подальших успіхів!


2-3 березня в легкоатлетичному манежі Київської міської ШВСМ відбувся чемпіонат України з двоборства серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші).
Змагання зібрали майже 800 учасників з усіх куточків України. За попередніми заявками мало б бути ще більше, але через заметіль частина юних атлетів не зуміла дістатися столиці. За традицією спортсмени обирали два види, в яких хотіли виступати, їхні результати переводилися в очки, підсумовувалися, і за сумою балів визначалися найкращі.
За підсумками чемпіонату України перемогу в командному заліку здобула збірна Київської області. За нагороди у видах легкоатлетичної програми боролися ліцеїсти Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту». Серед них призові місця посіли:
Бойко Владислав – посів 2 місце в двоборстві 400м+800м 
Богатирьов Станіслав – посів 2 місце в двоборстві с\х 1000м +с\х 3000м