Родина — основа зростання здорової дитини, це світ, в якому людина навчається жити. Вона має забезпечувати їй достатні матеріальні та педагогічні умови для інтелектуального, фізичного, морального та духовного розвитку.

Надзвичайно важливим є взаємодія, зміцнення  зв’язків, покращення емоційного контакту між батьками, дітьми та педагогічними працівниками, заохочення до партнерських стосунків, що є основою створення гармонійного середовища для розвитку особистості дитини.

20 січня Комунальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» гостинно відчинив двері для батьків вихованців ліцею, які мали змогу поспілкуватися з вчителями – предметниками та вчителями з видів спорту.

Класні керівники провели бесіду з елементами лекції «Партнерство заради виховання», проаналізували роботу колективів навчальних груп та кожного ліцеїста окремо за підсумками І семестру, наголосили про досягнення спортивної, навчальної, так і позаурочної діяльності ліцеїстів, поставили мету та завдання на ІІ семестр, визначили роль батьків у їх досягненні.

Лише спільними зусиллями, доповнюючи та підтримуючи один одного, ліцей та сім’я можуть досягти бажаних результатів. Адже і в батьків, і в педагогів ліцею мета одна – благо дітей, їх повноцінний і гармонійний розвиток.

Редька Лілія Петрівна, вихователь