Один із ключових компонентів концепції Нової української школи є педагогіка партнерства – педагогіка, що ґрунтується на партнерстві між учнем, учителем і батьками. В основі педагогіки партнерства – спілкування, взаємодія та співпраця між усіма учасниками освітнього процесу.

Відповідно до річного плану роботи, 16 січня 2022 року відбулися батьківські збори у форматі онлайн з метою організації освітньої роботи та ознайомлення батьків ліцеїстів із підсумками роботи за І семестр 2021/2022 н. р.

Класні керівники разом з батьками проаналізували успіхи й недоліки колективів навчальних груп за підсумками І семестру, поставили мету та завдання на ІІ семестр, визначили роль батьків у їх досягненні. Батьків ліцеїстів ознайомили з організацією харчування в ліцеї відповідно до норм, які затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 11.08.2021 року №823 «Деякі питання організації харчування у закладах спеціалізованої освіти спортивного профілю із специфічними умовами навчання».

Було забезпечено можливість зворотного зв’язку між батьками: чат для запитань, відеопояснення.

Щиро дякуємо батькам, які знайшли час і можливість вийти на зв’язок, адже батьківська громадськість – важливий союзник закладу освіти у вихованні та навчанні молоді, формуванні життєвих цінностей, стійких переконань, відповідальності за навчання та власну поведінку.

Литвиненко Олена, вихователь