Мабуть, ніхто не буде заперечувати у важливості вивчення англійської мови. Це одна з найважливіших складових сучасної успішної людини. Проте не кожному дається знати її досконало. Комусь легше читати, говорити, іншому – писати. Для того, щоб процес опанування англійською мовою був доступнішим для всіх учнів, на уроках вчитель Фіялко О.П. впроваджує різні форми, прийоми і методи роботи, що допомагає зберегти й розвивати інтерес до вивчення мови.

Із метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних компетентностей, естетичного виховання, духовного багатства учнів з 23 по 28 квітня 2022 року у в Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури та спорту» тривав тиждень англійської мови онлайн.

Протягом тижня ліцеїсти разом з вчителем працювали над розвитком діалогічного та монологічного мовлення. Наскільки важливо сьогодні здобути інформацію та грамотно її передати, та ще й англійською, знання якої в сучасному світі дуже потрібні. Мовний практикум “News from all around the world” проходив цікаво й незвично і був спрямований на досягнення практичної мети навчання іноземної мови.

 Учні I – II курсів здійснили віртуальну мандрівку британськими містами з цікавими та пізнавальними відеороликами, розповідями та завданнями. Спочатку пройшлися вуличками Лондона, потім університетськими містечками Кембридж та Оксфорд, завітали до Букінгемського палацу, познайомилися ближче з королевою Єлизаветою II та королівською родиною.

Досить цікаво діти презентували свої проекти на тему «English Speaking Countries» («Англомовні країни»). Учням була надана можливість за допомогою інформаційних технологій підібрати потрібний для виступу матеріал. Метою заходу було навчити ліцеїстів відібрати потрібну інформацію англійською мовою, виділити головне з багатьох джерел, проводити презентацію та захищати свої роботи, використовуючи вивчений лексичний матеріал в усному мовленні.  

Захоплюючою виявилася і квест-гра ” We are the champions!” Учні мали змогу не тільки виконувати завдання на розвиток навичок аудіювання, усного монологічного та діалогічного мовлення, логічного мислення, пам’яті та уваги, а й продемонстрували знання лексики та граматики. Дітям були представлені завдання не лише з програмового матеріалу, але й з елементами країнознавства.

Найактивнішими ліцеїстами були: Прищепа Христина, Олевич Богдан, Крижній Сергій, Звоницький Максим, Черепенчук Яна, Кузьменчук Дмитро, Козлова Майя, Бідненко Ангеліна, Швець Олександра.

Заходи, які були проведенні, показали інтерес ліцеїстів до вивчення іноземної мови, їх вміння застосовувати різні прийоми та творчий підхід.

Дякуємо учням ліцею за участь у проведенні тижня.

Good luck to everybody!!!

P.S. Всеукраїнський інтернет-конкурс «Ми з України»

«Ми з України» — конкурс, присвячений нашій Батьківщині та її людям. Його мета — розповісти учням 1-11 класів про унікальність України та українців, якими варто пишатися.

Виконуючи завдання конкурсу, ви дізнаєтеся безліч цікавинок про географічні особливості нашої країни, архітектурні надбання та людей, які її прославляють.

Долучаємося до участі й підтримуймо Україну разом!