Валентина Логвинівна Наумчук – тренер, вчитель з волейболу понад 20 років плідно працює в нашому ліцеї.  Вона є  і практиком, і теоретиком одночасно.  Ця людина несе багатство знань, надію на майбутнє і успіх у подальших досягненнях своїх вихованок.

Тренування під керівництвом Валентини Логвинівни приносять їм величезне задоволення, розвивають силу, спритність і сміливість, командний дух, віру в себе і у своїх товаришів. І все це завдяки тому, що поруч відповідальний тренер, що допомагає домогтися всім помітних результатів, навчаючи всьому тому, що вміє сама.

Сьогодні своє захоплення у волейболі знаходять багато дівчат. Ліцей пишається тим, що у кожної з них є такий  наставник, який допомагає в чималих досягненнях. Разом вони проводять досить багато часу.  Саме завдяки роботі і титанічним зусиллям Валентини Логвинівни над своїми вихованцями, вірними супутниками останніх стають впевненість, бадьорість, здоров’я і радість. 

Вихованці тренера неодноразово ставали переможцями та призерами чемпіонатів України, в різні роки входили до складу збірної команди України: Сич Олена, Марушко Ганна, Русначенко Оксана, Андреєва Ірина, Батенко Валентина, Баглай Анастасія.

Гравцями вищої і суперліги команд України ставали: Попова Ю., Пьяник Т., Козлова Т.(переможець континентальної ліги 2012 року), Розщупкіна , Засіменко , Кисіль О., Полудень О., Дельрос Вікторія -майстер спорту України, член молодіжної збірної команди України 2007-2009р.,член юнацької збірної команди  України 2007-2008р.р., член юніорської збірної команди України 2009-2011р.р., учасниця чемпіонату Європи 2010 р.  серед юніорок    з волейболу. За підсумками сезону 2011/2012р.р. чемпіонату України серед   жіночих команд суперліги,  кубку України 2013 року визнана кращим ліберо. Шелухіна (Первухіна) Юлія, майстер спорту України, член молодіжної збірної команди України 2007-2009р., володар Кубку України сезону 2012/2013р.р. І  сьогоднішні вихованки ліцею: Шумейко Ганна, Харчинська Анна, Дуденок Даша у складі команди СПОРТЛІЦЕЙ перемагають та стають призерами на змаганнях різного  рівня

Також Валентина Логвинівна багато уваги приділяє розвитку волейболу у Київській області та Україні, бере активну участь у суспільному житті спортліцею і міста, користується повагою та авторитетом серед учнів і працівників ліцею. У 2008, 2010, 2012 році Валентина Логвинівна була лауреатом у номінації «Кращий тренер року» серед тренерів з видів спорту м. Білої Церкви. У 2001, з 2006 по 2014 роки була переможцем і лауреатом у номінації «Кращий тренер» року КЗ КОР «КОЛІФКС».  Нагороджена Почесною грамотою Головного управління Київської облдержадміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та досягнуті результати по підготовці спортсменів у 2008 р., Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України у 2010 році.


Сьогодні, 1 грудня, Валентина Логвинівна святкує свій ювілей. Багато вихованок Валентини Логвинівни стали одними з найуспішніших спортсменок на сьогоднішній день. І це є великою мірою заслугою вчителя. Само собою, з цією людиною так буде і далі. А міцне здоров’я, щастя, успіхів у роботі і досягнення спортсменів, звичайно ж, в цьому допоможуть.

Вельмишановна, Валентино Логвинівно!  Дякуємо за прекрасних вихованців, якими може пишатися країна і наш ліцей, бажаємо нових перспективних дівчат, безмежної удачі, а також любові, блиску в очах, веселки і сонця над головою і тільки хороших, добрих людей на життєвому шляху. Нехай всі досягнуті вами висоти збільшяться в тисячі разів і подарують світу нових чемпіонів, майстрів і просто достойних людей. Бажаємо Вам величезної життєвої енергії, душевного тепла і мирного благополуччя.