25 разів Перший дзвінок скликав нас на старт. 25 разів Останній дзвінок сповіщав нам про фініш. Увесь цей час ми з радістю зустрічали дітей, щиро приймали у ліцейську родину “першачків” (першокурсників). З гордістю виряджали випускників у самостійне доросле життя. Цей шлях довжиною у 25 років був сповнений щоденної клопіткої, наполегливої і цікавої співпраці нашої, шановні колеги, та вихованців, яких ми вводили у світ науки і спорту.

Всі свої вміння ми спрямували на те, щоб наші ліцеїсти зростали сильними духом і тілом, впевненими у собі особистостями. І це того варте. Адже ми разом, долаючи всі перешкоди, розчарування, відчай, крок за кроком ішли до омріяних звершень і перемог.

Щодня ми піднімалися на сходинку вище і на спортивній арені, і в класі на уроках, і в творчих пориваннях. Увесь цей час ми відчували міцне крило директора, його підтримку і віру в нас. Це був довгий шлях “крізь терни до зірок”. І на Алеї Слави засяяла не одна зірка, а запалахкотіло ціле сузір’я молодих, красивих, талановитих людей, що будуть осявати шлях ліцею на довгі роки.

Це – наша гордість і слава!

Підготувала голова методичної комісії гуманітарних дисциплін Корнійчук О. С.