Дитинство – це етап життєвого циклу між немовлям, підлітковим віком та дорослим життям,  який є тільки у людей. Для чого потрібно дитинство  – для зростання, розвитку, навчання або для чогось ще? Досліджуючи цей захоплюючий кордон, де біологія стикається з культурою, де дітей підштовхує в одну сторону їх природа, а в іншу – культура, нам, вчителям, неможливо не замислюватися про те, якими способами допомогти нашим дітям увійти в доросле життя.

Куди зникає дитинство,
В які місця,
І де знайти нам засіб,
Щоб знов потрапити туди.
Воно піде нечутно
Поки все місто спить
І листів не напише
Й навряд чи позвонить…

Цього року цікавим місцем дитячого відпочинку у Білій Церкві став «Острів Дитинства» – зелена зона для справжніх романтиків. Крокуючи етапами здійснення проектної діяльності, ліцеїсти І курсу разом з  вчителями Корнійчук Оленою Сергіївною та Жихарєвою Тетяною Василівною здійснили навчально пізнавальну екскурсію саме на цей острів.

Три години ліцеїсти мандрували доріжками острівної зони, любувалися краєвидами міста, вдихали аромати польових квітів, слухали співи пташок та насолоджувалися сонячним днем.

Краса природи, знайомство з тематичними  зонами, мальовничий майстер-клас на свіжому повітрі, пейзажне селфі разом з друзями на фоні берез, актуальне інтерв’ю на березі річки, пісні, посмішки – стали яскравою родзинкою у завершенні проектної роботи «Через мистецтво – до життєвих  компетентностей».  

Проект, що мав на меті засобами фотомистецтва дослідити мальовничість світу, різноманіття пам’яток історії, культури, архітектури, життя та побуту людей, завершено. І ми, вчителі, впевнені, що виховання естетичних смаків ліцеїстів, тонкості сприйняття навколишнього світу тільки посилиться з віком завдяки саме такому проведенню часу.