Навчальна діяльність учнів відбувається успішніше , якщо в них розвинені позитивне ставлення до навчання, пізнавальний інтерес, є потреба у здобутті знань, умінь і навичок. Роботі в цьому напрямі значно сприяє використання ІКТ.
Сьогодні складно знайти якусь сферу життя, де б не застосовували комп’ютери, отже, завдання вчителя іноземної мови полягає в розкритті всієї палітри і реалізації навчальних можливостей інформаційно-комунікаційних технологій під час вивчення іноземної мови, як у межах шкільної, так і в процесі самоосвіти.
Вчитель англійської мови Швець Наталія Леонідівна та ліцеїсти 33 групи організували та провели урок на тему: «Відомі британські письменники та їх твори». Урок розпочався проблемним запитанням: «Що краще: книга чи екранізований варіант?».
Звичайно, наші думки розділились. Дехто вважає ,що книга краще, тому що в своїй уяві ми можемо зобразити головного героя, як він виглядає, які в нього звички, життєві цінності та найголовніше, чи подобається він нам. Читаючи книгу, ми стаємо невід’ємною частиною цього дійства і сторінка за сторінкою занурюємось у цей чудовий та непередбачений світ. Ми співпереживаємо , радіємо, сумуємо і задаємо собі лише одне питання: “А що буде далі, чим все закінчиться?”. Іншим більше подобається дивитись фільм, запропонований варіант режисером.
Щоб відповісти на це запитання, ліцеїсти на позакласному читанні прочитали книгу «Бійцівський клуб» (англ. FightClub) – роман американського автора Чака Паланіка, вийшов в 1996 році в США видавництвом «W. W. Norton&Company».
Після прочитання книги та перегляду екранізованого варіанту, ми дійшли до висновку, що як не крути, але книга і фільм взаємопов’язані, тому що гарно написана книга і вдало знятий фільм – невід’ємна складова частина успіху. Але кожен може обирати , що йому по душі.