Зважаючи на доленосні і бурхливі події в Україні, бачимо, що постать Тараса Шевченка живе посеред нас і досі, додає сміливості і впевненості у боротьбі з нашими ворогом. Великий Кобзар для України житиме вічно. Він сьогодні, як ніколи, органічно злився зі своїм великим, нескореним народом і твердо ступає повсюдно у вільній державі, підсвідомо і свідомо через уста кожного із українців, незалежно від віку, промовляє: “Борітеся – поборете!”.

9 березня уся країна відзначала 209-ту річницю від Дня народження письменника, художника, поета, мислителя – Тараса Григоровича Шевченка. На честь цього в рамках Клубу вихідного дня було проведено тематичні заходи, щоб нагадати нашим вихованцям, наскільки важливо знати і цінувати свою культуру.

11 березня Лілія Редька провела для ліцеїстів-мешканців пансіону вікторину з елементами бесіди “Шляхами Великого Кобзаря”, де кожен мав змогу перевірити свої знання із заданої теми та процитувати улюблені рядки майстра слова. 

12 березня здобувачі освіти відвідали годину спілкування “Поезія Т. Шевченка – то музика народної душі”. Юлія Стьопенко розповіла низку цікавих та маловідомих фактів про творчість Кобзаря, а всі присутні заслухали декламування віршів українського поета різними мовами світу.

Любити культурну спадщину нашої держави сьогодні важливо, як ніколи. Ми переживаємо складні часи, але ми вистоїмо, бо за плечами в нас міць і дух.

Юлія СТЬОПЕНКО, вихователька