Творчий урок для учня  – це урок, на якому учні для особистих по­треб і мотивів формулюють цілі діяльності та організовують адекватну цим цілям діяльність.

Творчий урок для вчителя — це урок, на якому організовується твор­ча діяльність учнів, які самостійно “створюють”  новий для себе про­дукт, нові знання, нову систему дій, новий метод досягнення мети.

У квітні ліцеїсти І курсу та вчитель зарубіжної літератури Корнійчук О.С. організували Шекспірівські дні, як вшанування творчості найвідомішого драматурга Вільяма Шекспіра. Символом творчих зустрічей стало серце – це вогонь вічних почуттів, оспіваних митцем доби Відродження.   

Виразне читання сонетів, виставка книг, віртуальна екскурсія, розгадування кросвордів, створення довідника-путівника «Герої Шекспіра у театрах сучасної України» – стали підсумком уроків, присвячених популярному англійському письменникові.

– Пройшли віки, змінилися люди, стали іншими смаки й ідеали, а творчість Шекспіра хвилюють і досі. Його “Гамлет”, “Король Лір”, “Ромео і Джульєтта”, “Макбет”, “Буря” та інші п’єси були найважливішими текстами для людства від XVII століття і до наших днів… Бо вічними є щирість людських почуттів, справжня дружба і щире кохання. Це і є, певно, той ключ, яким можна відчинити двері, за якими живе “вічна таїна” Шекспіра.- поділився  інформацією ліцеїст-екскурсовод 12 групи Шимановський Назар.