Згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 щороку 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці. Цьогоріч Україна вкотре долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці та мала намір провести заходи до Всесвітнього дня охорони праці за тематикою, що присвячена вирішенню проблеми насильства і домагань у сфері праці.

Однак запланованому завадила надзвичайна подія – спалах коронавірусної інфекції COVID-19, яка розпочалася в Китаї, згодом охопила Південну Корею, Іран, країни західної Європи, а сьогодні вже панує у всьому світі. Тож темою Всесвітнього дня охорони праці-2020 стала боротьба з пандемією смертельно небезпечної недуги.

Запровадження карантинних заходів змусило нас переглянути не тільки свої звичні плани, а й ставлення до профілактики, особливо до ймовірного зараження працівників новою невивченою формою інфекції. Тепер наше життя і здоров’я напряму залежить від нашого ставлення до проблеми.

В умовах глобальної пандемії нового коронавірусу для запобігання поширенню інфекції, захисту здоров’я громадян та надання допомоги хворим, суспільство має об’єднати зусилля заради подолання наслідків епідемії.

Підсумовуючи зазначене, закликаємо всіх долучитися до відзначення Дня охорони праці в Україні та забезпечити широку інформаційну кампанію для захисту та збереження життя та здоров’я працівників нашого закладу.

Цінність результатів будь-якої трудової діяльності не може бути вище цінності здоров’я та життя працівника!!!

 Благаємо – дотримуйтесь правил з техніки безпеки! Бережіть себе та будьте здоровими!!!

Відповідальна за організацію роботи з охорони праці Ірина Котелянець