Жоден вишуканий образ не може бути довершеним без невеличких жіночих хитрощів: краплинки улюблених парфумів, приязної посмішки та, звичайно, неповторних прикрас! Причому ваші сережки, кулон чи брошка зовсім не обов’язково повинні бути надзвичайно коштовними – ви можете легко виготовити прикраси своїми руками, тим паче що подібні вироби ручної роботи останнім часом набувають все більшої популярності.

16 березня в рамках Клубу вихідного дня вихователь Редька Л.П. провела майстер – клас по виготовленню дівочих прикрас «Святковий настрій».  Активну участь в якому прийняли не тільки дівчата, але і хлопці.

Звичайно, для виготовлення таких прикрас необхідно володіти певними навичками, але навчитися цьому не так уже й важко.

На завершення майстер – класу, Лілія Петрівна побажала ліцеїстам тільки вдалих творчих експериментів, результатом яких стануть неповторні й фантастично красиві прикраси, зроблені своїми руками!

Краватка – декоративний елемент одягу, зазвичай її носять чоловіки, але можуть надягати й жінки (до сорочки, блузи або сукні). Вона може мати діловий, строгий характер або бути ошатним доповненням.      

17 березня наші ліцеїсти дізналися, що повинна знати і вміти істинна леді, що відрізняє справжнього джентльмена від звичайного чоловіка. Войтенко К.Ф. провела майстер-клас з зав’язування краватки «Краватка – невід’ємний аксесуар повсякденного образу»

Катерина Феодосіївна розповіла про історію та види краваток, як правильно дібрати цей модний елемент до одягу, які особливості жіночих краваток та у чому відмінність між різними краватковими вузлами.

Вихованці мали не тільки гарний настрій, а й отримали багато нової та корисної інформації.

Редька Лілія Петрівна, вихователь виховної групи №4