У народі кажуть: «Зима прийшла – свята привела». І дійсно, взимку майже щодня свято. Саме з грудня починаються зимові святкування, яких з нетерпінням чекають діти і дорослі. З 7 по 23 грудня 2022 року в нашому закладі пройшла низка новорічних заходів «Секретна служба Санта Клауса», адже це відмінний привід для того, щоб урізноманітнити дозвілля вихованців. Заходи розпочалися з години спілкування «Традиційні зимові свята», до яких включили свято Катерини й ворожіння на Андрія, під час яких ліцеїсти мали змогу поворожити на свою долю.

Одним з великих грудневих свят, яке виховує культурні цінності, вчить милосердю, великодушності і любові до оточуючих людей, – є День Святого Миколая. В цей день для вихованців нашого ліцею організували відкриття новорічної фотозони «Казкова феєрія» з проведенням святкової лотереї «Малює Санта візерунки, тримай святкові подарунки». Кожен мав змогу взяти участь у безпрограшній акції. Для мешканців пансіону відбувся майстер-клас з виготовлення новорічної іграшки «Свято наближається» та вікторина «Таємниці Санти». Здобувачів освіти залучили до створення колажу «Новорічний серпантин», а також до участі у фотофлешмобі «Святковий настрій». Завершенням новорічного циклу стала година спілкування «Святкові баляндраси».

Проведені заходи занурили оточуючих у затишну різдвяну атмосферу, а дитячі посмішки зробили ці дні незабутніми й по-домашньому теплими.

Олена ГОНЧАРЕНКО, педагог-організатор, Ірина МАНУЗІНА, вихоатель